Zapraszamy trenerów do projektu rozwojowego ELEVATE

ZESPÓŁ FUNDACJI

17.09.2018 r.

Zapraszamy trenerów, coachów i facilitatorów do naszego najnowszego projektu rozwojowego – ELEVATE.

Oferujemy szkolenia rozwijające kompetencje osób pracujących z grupami w Holandii i na Cyprze.

W międzynarodowej grupie i twórczej atmosferze nauczysz się, jak pracować z ludźmi, by ich angażować, motywować i przybliżać do ich własnych celów.

Wrócisz pełen inspiracji trenerskich, bogatszy o nowe kontakty zawodowe oraz ze znakomitym, płynnym angielskim.

Po udziale w szkoleniach wykorzystasz zdobyte umiejętności, współpracując z Fundacją.

Będziesz szkolić, prowadzić warsztaty, a jeśli poczujesz, że praca z grupami międzynarodowymi to coś, co sprawia Ci wiele radości, możesz wziąć udział w kolejnych projektach międzynarodowych.

Jeśli szukasz ciekawego życia zawodowego, dobrze trafiłeś.

Szczegóły projektu znajdziesz w poniższej prezentacji

Zapraszamy Ciebie, jeśli:
  • potrzebujesz nowych inspiracji i rozwojowego impulsu
  • jesteś trenerem/coachem/facilitatorem i pracujesz z dorosłymi
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2 (możesz swobodnie uczestniczyć w warsztatach i prowadzić szkolenia w tym w języku)
  • prowadzisz szkolenia w obszarze rozwijania miękkich kompetencji
  • szukasz inspiracji i nowego spojrzenia na proces wspierania innych w uczeniu się
  • chciałabyś/chciałbyś rozwijać swój warsztat trenerski i uczestniczyć w międzynarodowych projektach szkoleniowych

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, numer umowy 2018-1-PL01-KA104-049658).