Refleksje po szkoleniu Practicing Coaching & Mentoring
ZESPÓŁ FUNDACJI
20 MARCA 2017 r.
Kurs Practicing Coaching & Mentoring zorganizowany przez Fundację Olde Vechte w Holandii … – tak wiele można by powiedzieć pozytywnego, że nie byłoby końca.
Nigdy wcześniej nie doświadczyłam czegoś takiego: 7 dni kursu po nawet 15 godzin dziennie, a mijało jak chwilka, uczenie się poprzez ciągły proces, profesjonalna kadra trenerska z doskonałym wyczuciem potrzeb grupy, 15 trenerów kontrolujących proces uczenia się, mnóstwo poznanych narzędzi do pracy i każde dokładnie przećwiczone.

Była to doskonała okazja do pokonania własnych słabości (ja jako trener), możliwości wymiany doświadczeń, a także nawiązania kontaktów z uczestnikami z całego świata (łącznie w kursie uczestniczyło 60 osób).

Po tym kursie mogę powiedzieć, że czuję się bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia sesji coachingowych, jako jednej z najlepszych metod uczenia się osób dorosłych oraz prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem narzędzi coachingowych.

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, numer umowy 2016-1-PL01-KA104-025815).