fbpx

AKTUALNOŚCI

Coach your team by coaching yourself!

ZESPÓŁ FUNDACJI

30 PAŹDZIERNIK 2019 r.

Coach your team by coaching yourself prowadzony przez Smokinya Foundation w pięknych bułgarskich górach, to 8-dniowy trening zaprojektowany jako jedna wielka sesja coachingowa.  

Jako uczestnicy mogliśmy doświadczyć siebie zarówno w roli coacha jak i osoby coachowanej. Eksperymentowaliśmy z różnymi narzędziami.  

Wypróbowując je, mogliśmy dowiedzieć się, które z nich są dla nas skuteczne, i które chcielibyśmy uwzględnić w naszych metodach coachingowych.  

Większość z tych narzędzi jest przydatna i inspirująca zarówno w samokształceniu, jak i podczas pracy z osobami lub grupami.

W naszym artykule Bądź coachem dla siebie i dla Twojego zespołu! dzielimy się narzędziami, które poznałyśmy w trakcie tego szkolenia.

Film ze szkolenia  “Coach Your Team by Coaching Yourself!” organizowanego przez Фондация Смокиня / Smokinya Foundation  w Ravnogor od  22 do 29 października 2019. Projekt realizowany był wspólnie z organizacjami partnerskimi: wEUnite Brno Connected Syncro – Synergy Croatia Solidarity Mission ReCreativity Combatants for Peace Associazione Vagamondo Biedriba IDEA YMCA MKD international opportunities Fundacja Wspierania Rozwoju Innowator Bni Collippo Asociación Juvenil Intercambia