fbpx

AKTUALNOŚCI

English for educators (Level II) w Dublinie

Monika Grzesiak-Chmura

15 LIPIEC 2019 r.

Kolejne wyjazdy w  ramach projektu  ELEVATE za nami. Tym razem nasi trenerzy udali się do przepięknej Irlandii na pięciodniowy kurs językowy.

W dniach 8-12 lipca 2019 r. odbyło się szkolenie “English for educators (Level II)”, które organizowała organizacja z Cypru – Dorea Educational Institute. To 5-dniowe szkolenie odbyło się w Dublinie w Irlandii. Razem z 22 innymi osobami z wielu krajów w Europie zanurzyliśmy się w języku angielskim.

W wyniku tego wyjazdu dwóch naszych trenerów rozwijało swoje umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim, tak, aby prowadzić warsztaty i szkolenia w tym języku dla międzynarodowych grup słuchaczy.

Niezwykle cennym doświadczeniem była dla mnie możliwość zanurzenia się w języku angielskim. Nie tylko w trakcie pobytu na sali szkoleniowej, ale również poza nią – w sklepach, kawiarniach, muzeach, czy autobusach. Dzięki temu osłuchałam się z pięknym brzmieniem tego języka.

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, numer umowy 2018-1-PL01-KA104-049658).