Ćwiczenia oddechowe do redukcji stresu
MAGDA LEWANDOWSKA
Przypomnij sobie w jakich sytuacjach na co dzień oddychasz spokojnie, miarowo? Wtedy, gdy czujesz się bezpieczna.
Tak samo, gdy świadomie zaczynasz oddychać powoli i spokojnie, wtedy z Twojego ciała płynie do mózgu sygnał, że jesteś bezpieczna. Możesz wykorzystywać proste techniki oddechowe, by redukować stres w ciągu zaledwie kilku minut!

Magda Lewandowska

Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla kobiet z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości oraz relacji z ciałem i z jedzeniem. W swojej pracy wykorzystuję takie techniki jak metoda Rapid Transformational Therapy, medytacja i świadomy oddech. Wierzę, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. Pokazuję, jak wyjść z mentalności ofiary (w której często utknęliśmy z powodu krzywd doznanych w dzieciństwie) w mentalność dorosłej, dojrzałej osoby, która sama decyduje o swoim życiu. Więcej informacji o mnie i prowadzonych przeze mnie warsztatach i procesach indwidualnych znajdziesz na stronie www.magdalewandowska.pl

Niniejsze nagranie powstało jako rezultat projektu „Wider Horizons”, realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowator.

Projekt współfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, Umowa numer 2020-1-PL01-KA104-079945).

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.

BLOG Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator jest objęty licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License. Uprzejmie prosimy o wyraźne zacytowanie autora wpisu i źródła: „Tekst pochodzi z bloga Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator  i znajduje się pod adresem [link do odpowiedniego wpisu] Autor tekstu: [imię nazwisko]”.