fbpx
COACHING
Mapa Marzeń
AGNIESZKA ZAWIŚLAK
Z tego krótkiego filmu dowiesz się czym jest mapa marzeń, do czego można jej używać i jak ją wykonać, aby każdego dnia motywowała Cię do zrobienia kolejnego kroku w kierunku życia, którego pragniesz.

Agnieszka Zawiślak jest edukatorką, trenerką, coachem i facylitatorem. Ukończyła Kulturoznawstwo i Pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Akademię Coachingu w Instytucie Coaching People w Katowicach. Od 2006 roku jest zaangażowana w międzynarodowe projekty młodzieżowe, w których początkowo brała udział jako uczestniczka – wolontariuszka, a z biegiem czasu, doświadczeniem i edukacją, zdobytą dzięki udziałowi w szkoleniach, seminariach i kursach, rozpoczęła pracę jako freelance trener i facylitator. Obecnie współpracuje z organizacjami młodzieżowymi w całej Europie.

Wierzy, że uczenie się i rozwój wynika z wielu różnych doświadczeń życiowych, które pozwalają jednostce doświadczyć wyjścia ze swojej strefy komfortu – „Poza strefą komfortu, jest tam gdzie zaczyna dziać się magia”.

Niniejsze nagranie powstało jako rezultat projektu „Wider Horizons”, realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowator.

Projekt współfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, Umowa numer 2020-1-PL01-KA104-079945).

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.
Licencja CC BY-SA

BLOG Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator jest objęty licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License. Uprzejmie prosimy o wyraźne zacytowanie autora wpisu i źródła: „Tekst pochodzi z bloga Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator  i znajduje się pod adresem [link do odpowiedniego wpisu] Autor tekstu: [imię nazwisko]”.

Z licencji CC-BY-SA jest wyłączone logo Fundacji, do którego wszelkie prawa są zastrzeżone.