fbpx
COACHING
Medytacja: Jestem wystarczająco dobra

MAGDA LEWANDOWSKA

Gdy przyszłaś na świat jako małe dziecko, czułaś że wszystko jest z Tobą w porządku, że taka, jaka jesteś – jesteś wystarczająco dobra.

Medytacja w stanie głębokiego relaksu, pozwala powrócić do tego odczucia i odtworzyć je w ciele i w umyśle, tak by na co dzień działać z poczuciem, że to co robisz jest wystarczające, bez porównywania się do innego i szukania potwierdzenia swojej wartości u innych osób.

Zadbaj, by nic cię nie rozpraszało, połóż się lub usiądź wygodnie i posłuchaj prowadzonej medytacji “Jestem wystarczająco dobra”:

O Autorce:

Magda Lewandowska

Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla kobiet z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości oraz relacji z ciałem i z jedzeniem. W swojej pracy wykorzystuję takie techniki jak metoda Rapid Transformational Therapy, medytacja i świadomy oddech. Wierzę, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. Pokazuję, jak wyjść z mentalności ofiary (w której często utknęliśmy z powodu krzywd doznanych w dzieciństwie) w mentalność dorosłej, dojrzałej osoby, która sama decyduje o swoim życiu. Więcej informacji o mnie i prowadzonych przeze mnie warsztatach i procesach indwidualnych znajdziesz na stronie www.magdalewandowska.pl

Niniejsze nagranie powstało jako rezultat projektu „Wider Horizons”, realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowator.

Projekt współfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, Umowa numer 2020-1-PL01-KA104-079945).

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.
Licencja CC BY-SA

BLOG Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator jest objęty licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License. Uprzejmie prosimy o wyraźne zacytowanie autora wpisu i źródła: „Tekst pochodzi z bloga Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator  i znajduje się pod adresem [link do odpowiedniego wpisu] Autor tekstu: [imię nazwisko]”.

Z licencji CC-BY-SA jest wyłączone logo Fundacji, do którego wszelkie prawa są zastrzeżone.