Jak w kilka minut przywrócić równowagę wewnętrzną?
JUSTYNA GROCHOCIŃSKA
Dopada cię stres i zmęczenie? Pragniesz się zrelaksować, ale nie masz czasu na długie medytacje?
Skorzystaj z ekspresowej relaksacji — nagrania, które w 9 minut pomoże ci wrócić do stanu równowagi wewnętrznej.

Pamiętaj, że sam stres nie jest szkodliwy, ale chroniczne pozostawanie w stanie napięcia powoduje spustoszenie w naszym organizmie. Żeby do tego nie dopuścić, musi znaleźć czas w ciągu dnia na relaksacje i aktywny wypoczynek, aby naładować akumulatory, zredukować poziom hormonów stresu i wrócić do równowagi wewnętrznej.

Ekspresowa relaksacja to świetny sposób, aby o siebie zadbać.

Justyna Grochocińska

Stworzyłam Slow Soul Studio, gdzie pomagam wyjątkowym kobietom takim jak ty żyć w zgodzie ze sobą, pełnią swojego potencjału, korzystając z najlepszych metod: hipnoterapii metodą RTT i soul level coachingu.

Poprowadzę Cię do odkrycia celu Twojej duszy i odblokowania Twojego potencjału, abyś mogła realizować się w obfitości!

Jestem też twórczynią podcastu Slow Soul, w którym dzielę się unikalną wiedzą i doświadczeniem.

Niniejsze nagranie powstało jako rezultat projektu „Wider Horizons”, realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowator.

Projekt współfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, Umowa numer 2020-1-PL01-KA104-079945).

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.

BLOG Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator jest objęty licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License. Uprzejmie prosimy o wyraźne zacytowanie autora wpisu i źródła: „Tekst pochodzi z bloga Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator  i znajduje się pod adresem [link do odpowiedniego wpisu] Autor tekstu: [imię nazwisko]”.