fbpx
COACHING
Jak zacząć medytować?
JUSTYNA GROCHOCIŃSKA
Czy chciałabyś rozpocząć swoją praktykę medytacji, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Przytłacza cię rozmaitość treści, zasad i technik medytacji? Wydaje ci się to za trudne i zbyt skomplikowane?

Przygotowałam dla ciebie prosty poradnik, który pomoże ci postawić pierwsze kroki w medytacji. Obejrzyj nagranie i przekonaj się, że medytacja może być prosta intuicyjna i przyjemna!

W poradniku opowiem ci o tym:

  • jakie miejsce wybrać do praktyki
  • kiedy medytować
  • jaką pozycje ciała przybrać
  • jak się przygotować
  • co zrobić z gonitwą myśli
  • jak przeprowadzić pierwszą medytację
  • jakie alternatywy możesz wybrać dla praktyki medytacji

O Autorce:

Justyna Grochocińska

Stworzyłam Slow Soul Studio, gdzie pomagam wyjątkowym kobietom takim jak ty żyć w zgodzie ze sobą, pełnią swojego potencjału, korzystając z najlepszych metod: hipnoterapii metodą RTT i soul level coachingu.

Poprowadzę Cię do odkrycia celu Twojej duszy i odblokowania Twojego potencjału, abyś mogła realizować się w obfitości!

Jestem też twórczynią podcastu Slow Soul, w którym dzielę się unikalną wiedzą i doświadczeniem.

Niniejsze nagranie powstało jako rezultat projektu „Wider Horizons”, realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowator.

Projekt współfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, Umowa numer 2020-1-PL01-KA104-079945).

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.
Licencja CC BY-SA

BLOG Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator jest objęty licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License. Uprzejmie prosimy o wyraźne zacytowanie autora wpisu i źródła: „Tekst pochodzi z bloga Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator  i znajduje się pod adresem [link do odpowiedniego wpisu] Autor tekstu: [imię nazwisko]”.

Z licencji CC-BY-SA jest wyłączone logo Fundacji, do którego wszelkie prawa są zastrzeżone.