fbpx
COACHING
Pewność siebie w każdej sytuacji
MAGDALENA MEJER
Czy przed ważnym wydarzeniem, np. rozmową kwalifikacyjną, prezentacją czy wystąpieniem publicznym, tracisz całą pewność siebie, nawet wtedy, gdy jesteś dobrze przygotowana? A właśnie w takich sytuacjach pewność siebie oraz wysoka samoocena są niezbędne, aby wypaść jak najlepiej.
W tym krótkim filmie poznasz kilka skutecznych narzędzi z wykorzystaniem twojego ciała, które błyskawicznie podniosą poczucie pewności siebie, wprowadzą cię w nieustraszony nastrój, a przy tym nie wymagają wielkiego wysiłku.

Możesz je stosować zarówno przed ważnymi wydarzeniami, kiedy potrzebujesz uwierzyć na nowo w swoją moc albo wzmocnić się, lub w trakcie jakiegoś wydarzenia, kiedy np. ktoś zada ci podchwytliwe pytanie, coś pójdzie nie do końca po twojej myśli. Po to aby odzyskać pewność siebie i wiarę w swoją wartość oraz poprawić swoją samoocenę.

Magdalena Mejer jest specjalistką od zmiany mentalności za pomocą metody Rapid Transformational Therapy. W swojej pracy z klientkami stosuje również Emotional Freedom Technique, medytacje oraz coaching.

Jej misją jest uwalnianie kobiet od ciążących na nich przekonaniach społecznych o ich powinnościach, obowiązkach, zakazach, czy normach, które są przestarzałe i ograniczające ich pełen potencjał.

Pomaga kobietom czuć się wspaniale w ich własnej skórze bez długich terapii i odzyskać siebie, aby mogły żyć pełnią życia, realizować się oraz spełniać marzenia zawodowe i prywatne.

Prywatnie jest medytującą mamą dwóch wspaniałych synów i opiekunką teriera walijskiego, która po wielu latach zmagań z kompleksami i syndromem oszusta odzyskała siebie, aby zacząć żyć!

Niniejsze nagranie powstało jako rezultat projektu „Wider Horizons”, realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Innowator.

Projekt współfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1 Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych, Umowa numer 2020-1-PL01-KA104-079945).

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.
Licencja CC BY-SA

BLOG Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator jest objęty licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License. Uprzejmie prosimy o wyraźne zacytowanie autora wpisu i źródła: „Tekst pochodzi z bloga Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator  i znajduje się pod adresem [link do odpowiedniego wpisu] Autor tekstu: [imię nazwisko]”.

Z licencji CC-BY-SA jest wyłączone logo Fundacji, do którego wszelkie prawa są zastrzeżone.